GJIROKASTER WEATHER

SHERBIMET

sherbimeHotel Argjiro ndodhet në zemër te qendrës historike te qytetit te Gjirokastrës, kapaciteti akomodues aktual është 49 dhoma që disponon.

Brenda tij ndodhet Bar-Kafe , Restorant, sallë mbledhjesh, roof garden ku mund te soditet qyteti , kalaja dhe krahinat pereth, ne te ndodhen edhe ambjente te tjera clodhëse dhe relaksuese, Wi-Fi, Tv, Air-Conditioner. Free Parking.

Nga Hotel Argjiro mund të arrish te gjitha objektet e vizitueshme dhe sitet turistike në qytet pa dashur mjet levizës, qyteti dhe kalaja mund të shihen fare lehtë dhe nga cdo dhomë e hotelit.

Shërbimi do të jete i standarteve europiane dhe stafi mire i trajnuar per te ofruar një qendrim sa me te rehatshem dhe komod.

Hotelin tonë do ta karakterizojë serioziteti, pastërtia dhe komforti në cdo detaj të tij.

Sherbimet ekstra ne hotel & dhoma

 • Bar & Restorant
 • Salle Konferencash
 • 24 ore sherbim
 • Ashensor
 • Tarrace
 • Satellite TV
 • Ajer i kondicionuar
 • Tharese flokesh
 • Wi-fi Falas

Sherbime

 • Parkim Falas
 • Sherbim Dhome
 • Lavanderi
 • Pastrim Ditor Dhome
 • Pranohen karta krediti si: Mastercard, Maestro, Visa

Politikat e hotelit

 • Check in: 13:00
 • Check out: 11:00

Siguria

 • Tub për lokalizimin e zjarreve
 • Sinjalizues per zjarrin
 • Zjarrefikes
 • Shenja daljeje
 • Shkalle emergjence