GJIROKASTER WEATHER

RRETH NESH

Slider Hotel Argjiro (15)

Nga nje ndertese e braktisur sot ne nje hotel elitar.Hotel Argjiro eshte i vendosur ne zemer te qendres historike te qytetit te Gjirokastres.

Eshte i pozicionuar shume afer atraksioneve turistike te qytetit tone si: Pazari i vjeter,Kalaja e Argjiros,dhe nje sere shtepish tradicionale qe jane te vizitueshme nga turistet.Ka nje pamje te mrekullueshme nga Pazari i Vjeter.

Hoteli tone ofron luksin ,rehatine, qetesine dhe pastertine maksimale.Ne hotelin tone klienti do te gjeje dhoma te rehatshme,te mobiluara me shije,me ajer te kondicionuar,free Wi-Fi, televizor dhe hapesire private parkimi.Te ftuarit mund te shijojne nje restorant te mire ku sherbehet kuzhine tradicionale dhe ajo nderkombetare.

Te ne mund te gjejne kombinimin perfekt te rehatise dhe cilesise.Ne do te vendosim te gjitha perpjekjet  dhe pasionin tone qe ta bejme qendrimin e klientit ne hotelin tone nje experience te kendshme dhe te paharrueshme.

Stafi i kualifikuar dhe miqesor mirepret klienetet  dhe eshte i gatshem te ndihmoje me cdo informacion per hotelin dhe zonen perreth.